Blog bude už vždy o všech 5Angels a hlavně o Michíí
Pokud u článku nebudou 3 komentáře nový nebude..
Jen v akutních případech toto pravidlo porušíme
Jkoolča a Maru
Hlasujte zde pro kamrádku - Tess: zde

1.článek -5 angels

2. května 2010 v 14:28 | Majitelka-Jolča |  tajný deníček
Tak jsem zase tady a mám spoustu novinek a drbů kolem 5angels. Jsem manažerem a majitelem projektu a jsem stále v blízkosti holek tak opravdu vím, co se kde šustne a stalo kolem 5angels. Trochu budu i žalovat tak to na mě hlavně neřekněte. O tom ,že jsme ještě vyměnili některé členky skupiny už všichni víte a jsem rád, že jste i většina pochopili, že to myslíme dobře a když už něco musíme udělat a uděláme to s rozvahou a že to opravdu muselo být. Tak že teď jsou úplně ty skvělé a poslední a úžasné 5angels jak je prostě můžete mít. Holky mají skvělé rodiče a plnou podporu od všech a hlavně i od Vás fanoušků. Holky jsou velkými talenty a hlavně skvělou partou. O tom kdo je nejukecanější a nejhlučnější tak to vím úplně přesně - Nikola, Tereza, tyhle žáby opravdu pusu nikdy nezavřou. Terka je ještě prcek tak nám někdy ten její stálej řev leze pěkně na nervy. Míša, Angee a Vendy jsou trošku rozvážnější, ale když to všichni rozjedou třeba v autě při jízdě na koncerty tak to se fakt nedá ani řídit. Věčně stojej na sedačkách a dělaj pěknej nepořádek. Docela srandu si děláme s Angee a těch jejích reklam ,je to hodně talentovaná holka a je moc milá. Ale reklama na Maggi nás fakt dostala, ta její hláška - Klucííí polévka ! tak té se fakt smějeme.
Jinak hodně koncertujeme a ,že by holky byly nervózní tak to už vůbec ne.Na koncerty a na fanoušky se dost těší. Svojí dřinou a přístupem se dostali již hodně daleko a můžu říct, že jsou opravdu výborné jak pěvecky, tanečně tak i herecky. Teď je prostě 5angels tak jak má být. Docela velkou dřinu mě dá je před koncertem přesvědčit, aby jedli zdravě a trošku dietně něco prostě lehkého, aby se jim při koncertě neudělalo špatně. Moc to nepůsobí, ale někdy je k těm salátům a těstovinám přesvědčím.
Která je nejvíc náročná na oblečení???Asi všechny jsou to prostě ženský. Neustále řešej nějaký sponky, náramky atd. Někdy už mě s tím štvou .Máme hodně natáčení v TV, ale jsme v pohodě, nejdřív trošku Vendy trvalo než se rozkouká, ale už je super. Holky si to užívají a dovedou docela dobře vykolejit televizní vizážistky neboť jim do práce když je upravujou před natáčením pěkně kecaj a vymýšlej si nesmysly. Kdo je asi nejvíc smíšek ve skupině tak asi Vendy tak je schopná se smát i když ji někdo vynadá, směje se prostě všemu a všude.
Jinak jak víte všechny holky mají pejsky nejdřív ho měla Terka ta má buldočka Bublinku a 4 zbývající si pořídili jorkšírky takže teď máme 5angels i psí kolonii. Když se ty psi sejdou je to docela boj.
Co nás čeká ?? Spousta natáčení, koncertů a muzikálových show.
Co holkám vadí?? Asi nic
Co je holkám k smíchu?? Ty co pořád lžou a pomlouvaj a sprostě nadávaj. To vůbec neřeší.
Co je pro holky nejdůležitější?? Vy fanoušci pro Vás to dělají.
Za co holky děkují?? Za Vaše hlasy do slavíka a když pošlete smsku na pomoc dětem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

kdo je lepší z 5angels

Angee 21% (21)
Nikola 20% (20)
Míša 22% (22)
Tess 21% (21)
Vendy 16% (16)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama